Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

Głośnik Beyma NMFT25M 20W

  • Producent: Beyma
  • Dostępność: wysyłamy w ciągu 24 godzin

495,00 zł

  • Koszt wysyłki już od: 20,00

Dodaj do porównania

Znakomicie działający głośnik wysokotonowy - tweeter 25.4mm (1″)

Precyzyjnie wykonany na podstawie długoletnich badań.

Rewolucyjna konstrukcja polega na połączeniu odlewanej z aluminium tylnej komory z przednią płytą. Mechaniczne połączenie tworzy trwały monolit.

System magnesów został zoptymalizowany przy użyciu najnowszego oprogramowania FEA, aby wykorzystać magnes ceramiczny do granic możliwości. Nabiegunnik w kształcie litery T pokryty miedzianą nakładką daje wyjątkowo symetryczne wartości współczynnika siły. Miedź redukuje zniekształcenia harmoniczne do minimum i utrzymuje indukcyjność na niskim poziomie. Wentylowany nabiegunnik, poszerzony na górze, pomaga nasycić stal, jednocześnie unikając rezonansów dzięki materiałowi tłumiącemu. Promieniowanie wsteczne jest absorbowane przez trzy różne, starannie dobrane materiały tłumiące znajdujące się za kopułką.

Zoptymalizowany falowód zapewnia doskonałą reakcję pozaosiową, dając najwyższe wartości, pomagając projektantowi systemu osiągnąć dobre wykresy.

T25M to starannie zaprojektowana kopułka wzmocniona stopem aluminiowo-magnezowym dla zwiększenia liniowości odpowiedzi częstotliwościowej. Membrana porusza się jak tłok znacznie powyżej słyszalnego zakresu, przesuwając załamanie w pobliżu 38 kHz, zmniejszając zmęczenie słuchu i zapewniając krystalicznie czysty dźwięk i genialną wydajność w tradycyjnym zakresie roboczym.

Jego szeroka obwiednia pozwala na większe wychylenia i jest wykonana z folii polimerowej o specyficznej formule. Kształt został zoptymalizowany przy użyciu oprogramowania do analizy elementów skończonych, aby zapewnić symetrię zgodności przekraczającą normalny zakres roboczy zwykłego głośnika wysokotonowego, dając jednocześnie znakomite wartości na i poza osią.

 Cechy produktu
Pasmo przenoszenia [Hz]
1,5 - 30 kHz
Skuteczność [dB]
88
Częstotliwość rezonans. fs [Hz]
600
Rozmiar (cale)
1"
Moc wyjściowa (AES)
20
Waga (kg)
0,6
Karta katalogowa (Rozmiar, 1,39 MB) pobierz
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

Produkty z tej samej kategorii

Głośnik Beyma 10NMFW 10" 350W NOWOŚĆ!

Głośnik Beyma 10NMFW 10" 350W

1 363,77 zł

Głośnik Beyma NMFT25S 15W NOWOŚĆ!

Głośnik Beyma NMFT25S 15W

430,00 zł