Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

Głośnik Beyma 10NMFW 10" 350W

  • Producent: Beyma
  • Dostępność: Wrzesień 2022

1 363,77 zł

  • Koszt wysyłki już od: 20,00

Dodaj do porównania
Głośnik 10", 350W/AES

Beyma nieustannie dąży do doskonałości. Owocem długoletnich symulacji oraz rygorystycznego procesu selekcji jest światowej klasy seria głośników High-End do monitorów studyjnych NMF.

Nowa seria głośników NMF odznacza się ekstremalną liniowością i znikomymi zniekształceniami, które doskonale sprawdzają się w małych i średnich zakresach częstotliwości, gdzie najważniejsza jest dbałość o szczegóły. NMF definiuje nową klasę krystalicznie czystego, nieskazitelnego dźwięku, w której większa część konkurentów zostaje w tyle.

Najwyższe efekty soniczne osiągnięto dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów: stożki z włókna węglowego o dużej sztywności zapewniają tłokową pracę, unikalna cewka Beyma QUATTRO o wysokim współczynniku siły głosu zapewnia lepszą kontrolę nad masą ruchomą, kosz odlewany w aluminium, metalowe części powlekane elektrolitycznie w celu ochrony przed wilgocią i starzeniem, sieć Bimax i wysoce odporne otoczki NBR zapewniają liniową i stabilną pracę. Wszystkie te elementy współpracują ze sobą, zapewniając spójne i solidne działanie nawet w bardzo wymagających warunkach i przy długich cyklach pracy.

W wooferach NMF zastosowano opatentowaną technologię Maltcross stanowiąca rdzeń najlepszych profesjonalnych głośników niskotonowych opracowanych przez firmę Beyma. Technologia ta obniża temperatury i demodulację zapewniając mniejszą kompresję mocy, wyższy poziom SPL i mniejsze zniekształcenia przy niskich częstotliwościach.

Wszystkie elementy zostały zamontowane na ekskluzywnych koszach LEX, wykonanych z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Dzięki temu głośniki zapewniają nie tylko zoptymalizowane właściwości mechaniczne i efektywną pracę w zakresie odprowadzania ciepła, ale również zróżnicowane wrażenie wizualne.

 Cechy produktu
Pasmo przenoszenia [Hz]
30 - 2000
Skuteczność [dB]
90
Częstotliwość rezonans. fs [Hz]
35
Rozmiar (cale)
10"
Moc wyjściowa (AES)
350 W
Waga (kg)
6,5
Karta katalogowa (Rozmiar, 1,39 MB) pobierz
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator