Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

Kolorofon ELmuz z żarówkami Led

  • Producent: Elmuz
  • Dostępność: wysyłamy w ciągu 24 godzin

503,00 zł
299,00 zł

  • Koszt wysyłki już od: 20,00

Dodaj do porównania
Efekt świetlny typu "chaser" zbudowany w oparciu o nowoczesne źródła światła jakimi są kolorowe diody LED. Wysoka luminacja przy jednoczesnym małym zapotrzebowaniu na energię zasilania sprawiła, że otrzymaliśmy wydajne i energooszczędne światło efektowe, które nie nagrzewa się podczas pracy i w praktyce nie wymaga wymiany żarówek (ich czas życia przekracza 20 000 godzin!). Efekt przeznaczony jest do używania przez zespoły muzyczne, w instalacjach oświetleniowych w klubach muzycznych,w dyskotekach, na przedstawieniach, w reklamie do efektownego oświetlenia prezentacji, do użytku domowego itp.

Spośród wielu efektów świetlnych LED-424 wyróżnia się łatwością oraz bezpieczeństwem użycia ( z powodu eliminacji ciężkich nagrzewających się elementów). Do prawidłowej pracy potrzebuje niewiele miejsca a jego wymagania ograniczają się praktycznie do doprowadzenia napięcia zasilającego.

Urządzenie może pracować w trybie zadanej szybkości działania lub w trybie aktywacji dźwiękiem docierającym z otoczenia (posiada wbudowany mikrofon). Po określeniu trybu pracy i wyborze programu działania ( za pomocą potencjometrów obrotowych dostępnych z tyłu urządzenia) możliwa jest jego ciągła praca w zakresie wymaganym przez konkretne zastosowanie.


 Cechy produktu
Wymiary [mm]
250 x 150 x 100
Filmik z tym efektem (Rozmiar, 1,00 MB) pobierz
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

Produkty z tej samej kategorii

Efekt świetlny MH-6606

Efekt świetlny MH-6606

3 434,00 zł 2 550,00 zł

Efekt świetlny WT-GBF-ELC

Efekt świetlny WT-GBF-ELC

503,00 zł 331,00 zł

LED-GBF

LED-GBF

533,00 zł